Jedinstvo bolje od Drezge

Fudbaleri Jedinstva pobijedili su danas u gostima ekipu Drezge, rezultatom 4:1, u 23. kolu Amplitudo Druge crnogorske lige.

Drezga je povela već u 2. minutu golom Balše Bulatovića. Jedinstvo je izjednačilo u 26. preko Žarka Koraća, a kapiten Dragan Nikolić donio je Bjelopoljcima vođstvo od 2:1 u 31. minutu igre.

Izabranici Mladena Lambulića prednost su uvećali u 65. minutu kada je sa bijele tačke bio precizan Dražen Ajković, da bi Memčević u 82. dao gol za 4:1 i tako postavio konačni rezultat.

Trener Lambulić čestitao je svojim momcima na zasluženoj pobjedi.

“Čestitke igračima na prikazanoj igri, naročito u prvom poluvremenu i to po jako teškom terenu”, kazao je Lambulić za Radio Bijelo Polje.

Autorka: Sanja Dulović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRZAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE