Jedinstvo ubjedljivo protiv Titograda

Fudbaleri Jedinstva pobijedili su danas na svom terenu ekipu Titograda, rezultatom 3:0, u 9. kolu Druge crnogorske lige.

Bjelopoljci su poveli u 47. minutu preko Momčila Dulovića, zatim povisili na 2:0 u 63. golom Aldina Mušovića, koji je mrežu gostiju pogodio i u 78. minutu i tako postavio konačan rezultat.

Iako su igrali protiv izuzetno mlade ekipe Titograda, pomoćni trener Jedinstva, Sead Babača, kazao je da su maksimalno ozbiljno ušli u utakmicu, te da su dominirali svih 90 minuta.

“Postigli smo tri gola, imali još nekoliko odličnih prilika i to ne dozvolivši protivniku da nas ozbiljnije ugrozi”, kazao je Babača i čestitao momcima na pobjedi.

Kako je rekao, okreću se narednom meču, koji već u srijedu igraju protiv lidera na tabeli, ekipe Arsenala.

FK Jedinstvo: Kolić, Dulović, Hajrović (Bošnjak), Ivanović (Ćulafić), Idrizović, Krulanović, Dacić (Ramović), Mušović (Čujović), Vlaović (Kolić), Šćepanović

FK Titograd: Adrović, Janković, Spahić, Klikovac, Ljumović (Jovanović), Bulatović (Turusković), Božović, Vukčević (Rakočević), Đaković, Smolović (Marstijepović), Šušić (Popović)

Autorka: Sanja Dulović