Kadeti košarkaškog kluba Jedinstvo poraženi od ekipe Centra

Košarkaši Jedinstva 1950 poraženi su danas na svom terenu od ekipe Centra, rezultatom 64:66, u meču 2. kola kadetske lige Crne Gore.

Najefikasniji u timu Jedinstva bili su Beganović sa 18 koševa dok je Stanišić ubacio 15.

U timu Centra istakli su se Jovanović sa 21 i Milić sa 14 koševa.

Trener kadeta košarkaškog kluba ,,Jedinstvo", Velibor Pirto Korać, za Radio Bijelo Polje je kazao da je utakmica do samog kraja bila neizvjesna.

,,Jedna borbena utakmica, mi smo u prvom poluvremenu vodili rezultatom 38:30, da bi odlučujući rezultat bio vidljiv u trećoj četvrtini utakmice kada su protivnici preokrenuli u svoju korist", naveo je Korać.

Istakao je da je zadovoljan igrom njegovih izabranika, i čestitao protivniku na pobjedi.

,,Moji momci su dali maksimum, nijanse su odlučile. Vjerujem da ćemo u narednim mečevima postizati sve bolje rezultate", zaključio je trener Korać.

Autorka: Eldina Bećirović