Danas isključenja vode i struje

Zbog sanacije kvara na vodovodnoj mreži danas će od 9 do 15 sati bez vode biti Ulica Šukrije Međedovića i naselje Francuska mahala, saopšteno je iz Vodovoda Bistrica.

Zbog planiranih radova na mreži bez struje će danas od 9 do 15 sati ostati Rajkovići Nikoljac , Ribnik i Kukulje, od 10 do 15 sati:Tomaševo, Muslići, Lijeska, Sokolac, Šljemena, Barice, Pisana Jela, Potrk, Obod Žaljevo, Pape, Glibavac, Grančarevo, Ujniče, Čokrlije, Pavino Polje, Mahala, Bijeli Potok, Grab, Kovren, Gorice, Vergaševići, Slatka, Bliškovo i Stožer, saopšteno je iz Crnogorskog elektro-distributivnog sistema.

U Službi hitne medicinske pomoći tokom proteklog dana ljekarsku pomoć zatražio je 31 sugrađanin, dok je dežurna ekipa 3 puta intervenisala na terenu.

Na porodilištu Opšte bolnice tokom proteklog dana rođene su dvije bebe.

Sa bjelopoljske željezničke stanice saopšteno je da lokalni vozovi saobraćaju po redu vožnje, i da se redovan saobraćaj oćekuje i tokom dana.

Saobraća se po mokrim i klizavim  kolovozima i uz mjestimično smanjenu vidljivost. Duž klisura i usjeka mogući su nailasci na sitnije odrone.Dodatna opreznost je neophodna na dionicama gdje je zbog radova izmijenjen režim vožnje. Do 1. aprila 2021. godine upotreba pneumatika za zimsku upotrebu je obavezna na putevima gdje je to naznačeno saobraćajnom signalizacijom bez obzira da li na tom putu postoje zimski uslovi.

Umjereno do potpuno oblačno, povremeno kiša, pljuskovi, moguća i grmljavina, naročito u jutarnjim satima. U popodnevnim satima ili krajem dana u većem dijelu zemlje suvo vrijeme. Vjetar uglavnom slab do umjeren, južnih smjerova. Najviša dnevna temperatura vazduha 4 do 15 stepeni.