Košarkaši Jedinstva poraženi od Sutjeske

Košarkaši Jedinstva poraženi su danas na svom terenu od ekipe Sutjeske, rezultatom 75:79, u utakmici četvrtine finala Kupa Crne Gore.

Pomoćni trener košarkaša Jedinstva, Goran Popović kazao je za naš Radio da je utakmica bila teška, ali da su imali šanse da pobijede.

,,Dugo vremena smo vodili, bili ravnopravni. Na kraju smo došli do lopte,i mali priliku da je dobijemo i utakmicu okrenemo u svoju korist, ali nažalost nijesmo uspjeli. Dosta su zasluženo pobijedili", dodaje Popović.

Prvi put od obnove nezavisnosti košarkaši Jedinstva igrali su četvrtinu finala kupa.

Autorka: Eldina Bećirović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE