Futsaleri Jedinstva poraženi u Nikšiću

Futsaleri Jedinstva poraženi su danas u gostima od KMF Čelik 2:1, u utakmici 10. kola Prve crnogorske lige.

Nijesu Bjolopoljci uspjeli da savladaju Nikšićane, koji su poveli  već u 9. minutu golom Durutović, a u 21. prednost je uvećao Bajović. Gol razliku smanjio je sjajni Fahrudin Ćorović u 32. minutu i tako postavio konačan rezultat.

Nakon 10. kola KF Jedinstvo je osmo na tabeli, sa 12 osvojenih bodova, a u poslednjem meču ove polusezone, naredne nedjelje, ugostiće ekipu KMF Bajo Pivljanin.

KF JEDINSTVO: Hasanović, Palević, Ljuca, A. Ćorović, Gačević, F. Ćorović,  E. Ćorović

KMF Čelik: Koprivica, Sekulić, Spasojević,  Antunović, Bajović, Drobnjak, Jocović,  Radulović, Gojković, N. Durutović, Barović, Vučković,  M. Durutović

Autorka: Sanja Čujović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE