Džudisti Jedinstva osvojili 13 medalja u Nikšiću

Članovi džudo kluba ,,Jedinstvo" osvojili su 13 medalja na X Međunarodnom turniru ,,Trofej Nikšića 2018" koji je održan juče.

Zlatne medalje osvojili su Helena Milićević, Katarina Milićević, Zerina Franca, Petar Jevrić, Kristina Milićević i Tarik Hadžajlić. Srebro je pripalo Slađani Šćekić, a bronzu su osvojili Anida Spahić, Džejla Franca, Alida Spahić, Mihailo, Matej i Bojan Šćekić.

Kako je kazao za Radio Bijelo Polje, trener džudo kluba Jedinstvo, Vladan Milićević, zadovoljan je postignutim rezultatom takmičara, koji su, kako ističe, opravdali očekivanja.

Džudisti Jedinstva nastupili su sa 14 takmičara, a ukupnim plasmanom na takmičenju u Nikšiću ovaj klub osvojio je treće mjesto.

,,Treće mjesto od ukupno 29 klubova iz osam država zaista je dobar rezultat, i motivacija za dalja takmičenja. Džudisti su me pozitivno iznenadili", dodaje Milićević.

Za članove ovog kluba slijedi takmičenje na Cetinju.

Autorka: Eldina Bećirović

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE