Jedinstvo neriješeno protiv Jezera

Fudbaleri Jedinstva Franca igrali su danas neriješeno u Bijelom Polju protiv Jezera, rezultatom 1:1, u utakmici 14. kola MeridianBet Prve crnogorske lige.

Današnja utakmica počela je minutom ćutanja za tragično stradale sugrađane iz Sokolca.

Gol za ekipu Jedinstva postigao je Mušović u 86 minutu, dok je Perović u petom golu postigao gol za ekipu Jezera.

Trener fudbalera Jedinstva Franca, Sead Babača, kazao je da moraju biti zadovoljni bodom.

,,Ostaje žal jer smo stvarno igrali fenomenalno drugo poluvrijeme. Bacili smo sve karte na napad, i imali dosta situacija prije gola, imali penal u 95 minutu igre. I ovaj bod je veliki, znači psihološki jer smo imali dva poraza, ali naravno pobjeda bi nam bila slađa", istakao je Babača u izjavi za Radio Bijelo Polje.

Predstoji im, kaže, utakmica protiv Petrovca u Bijelom Polju.

,,Zatim nam slijedi Kup, pa utakmica sa Dečićem, i da na te utakmice probamo da uzmemo što više bodova i prođemo u Kup-u dalje i da u miru radimo u proljeće", dodaje trener Babača.

Autorka: Eldina Bećirović