Fudbaleri Jedinstva Franca savladali Sutjesku

Fudbaleri Jedinstva Franca savladali su danas na svom terenu ekipu Sutjeske, rezultatom 2:0, u utakmici devetog kola MeridianBet Prve crnogorske lige.

Golove za ekipu Jedinstva postigli su Korać i Bogdanović.

,,Imali smo veoma slabo poluvrijeme, možda i najslabije u ovoj polusezoni, međutim, i u toj lošoj igri uspjeli smo da stvorimo dvije šanse. U drugom poluvremenu bili smo odlučni da ispravimo greške, i u tome smo uspjeli. Imali smo neke situacije i prije prvog gola, zatim smo poveli golom Koraća iz slobodnog udarca, a onda i lijepim golom Bogdanovića iz solo akcije, tako da smo utakmicu mirno priveli kraju", kazao je u izjavi za Radio Bijelo Polje, trener fudbalera Jedinstva Franca, Sead Babača.

Istakao je da su zasluženo osvojili tri boda.

,,Sada nam ostaje da se oporavimo, jer nas već u srijedu čeka utakmica protiv Arsenala u Bijelom Polju, gdje bi osvajanje tri boda potvrdilo ovaj naš današnji rezultat i dalo nam vjetar u leđa za nastavak prvenstva", dodao je trener Babača.

Autorka i foto: Eldina Bećirović