Održano Drugo otvoreno prvenstvo Bijelog Polja u tenisu

Drugo otvoreno prvenstvo Bijelog Polja u tenisu održano je od 21. do 27. juna na terenima Teniskog kluba Elit. Učešće je uzelo 28 igrača, a s obzirom da su bila i 4 igrača iz Novog Pazara, prvenstvo je imalo međunarodni karakter. Poslije gro izuzetnih mečeva kroz samo takmičenje, na kraju je u finalu sportski radnik Boris Raičević savladao mladog debitanta u finalima Novaka Slavkovića rezultatom 6:0, 6:2 i zasluženo osvojio pehar.

U finalu utješnog turnira, naš gost iz Mojkovca Nikola Drašković savladao je jednog od pionira tenisa u gradu Predraga-Peda Tošića rezultatom 6:4, 6:2.

Imali smo i tu čast da je pehare, medalje i diplome uručio Tihomir-Tiho Konjević, član Upravnog odbora Teniskog saveza Crne Gore, naš nekadašnji sugrađanin. Organizacija turnira kao i uvijek na visokom nivou, manifestacija zaslužuje da postane turistički brend grada, broj gledalaca koji je pratio mečeve takođe to kandiduje, naveli su iz Teniskog kluba Elit.

Saopštenje: Teniski klub Elit