Košarkaši MeridijanBet Jedinstvo izgubili od ekipe Milenijuma 78:92

Košarkaši MeridijanBet Jedinstvo izgubili su večeras od ekipe Milenijuma rezultatom 78:92 u utakmici 14. kola Prve crnogorske lige.

Kako je kazao trener Jedinstva Nikola Korać u igru su ušli "potcjenjivački" što je dovelo i do lošeg ishoda za Jedinstvo.

"Jako losa utakmica za nas! Ušli smo potcjenjivački u utakmicu i jako igrali loše u odbrani,pogotovo u igri 1 na 1, i ekipa Milenijuma je to iskoristila u prvom poluvremenu i napravila značajnu prednost! U drugom poluvremenu smo se malo trgli, ali nismo bili fokusirani do kraja da skroz preokrenemo utakmicu! Takodje, ekipa Milenijuma koja je igrala bez klasičnog centra  nas  je nadskakala ,što je nedopustivo! Najviše mi je žao zbog publike koja je posle dužeg vremena došla u malo većem broju da nas podrži i i što ovaj humanitarni dogadjaj nismo zaokružili sa pobjedom! I kao trener preuzimam odgovornost za ovaj poraz i to zašto je moja ekipa ovako izgledala večeras" izjavio je Korać za Radio Bijelo Polje.

Tekst: Vanja Šabanović