Fudbaleri Jedinstva zabilježili još jednu pobjedu u proljećnom dijelu šampionata

Fudbaleri Jedinstva pobijedili su danas ekipu Jezera rezultatom 0:3 u utakmici 21. kola Prve crnogorske lige.

Bjelopljski tim do pobjede vodili su Perošević u 18, Korać u 68 minutu, a rezultat od 3:0 potvdio je autogolom Imamobić pred sam kraj utakmice.

"Današnja pobjeda nad Jezerom je potpuno zaslužena i sve čestitke igračima na prikazanom naročito u drugom poluvremenu. Medjutim, nemamo puno vremena za slavlje, jer nas već u srijedu čeka izuzetno teska urakmica na našem terenu protiv Sutjeske. Siguran sam da će momci dati sve od sebe i nadamo se povoljnom rezultatu, kazao je za Radio Bijelo Polje trener Jedinstva Vuko Bogavac.

Tekst: Vanja Šabanović