Još jedna pobjeda fudbalera Jedinstva

Fudbaleri Jedinstva pobijedili su danas Jezero 2:1 u zaostaloj utakmici 22.kola Prve crnogorske Meridianbet lige.

Oba gola za ekipu Jedinstva postigao je Žarko Korać, u 7. i 56. minutu. Balša Tošković je za Jezero smanjio rezultat na 2:1.

,,Teška utakmica po teškom terenu protiv teškog protivnika. Mislim da smo zasluženo pobijedili. Prvo poluvrijeme je bilo dosta dobro, bilo je šansi i na jednoj i na drugoj strani. U drugom poluvremenu taj gol kao da nas je malo sputao, stali smo, protivnik je to iskoristio. U poslednjih desetak minuta bio je agilniji, imao je jednu šansu, postigli su gol. Na kraju krajeva, igre se zaboravljaju, bodovi se pišu, mi ih imamo 43", rekao je za Radio Bijelo Polje trener FK Jedinstvo, Vuko Bogavac.

Jedinstvo je sa 43 boda četvrti na tabeli. Bogavac ističe da su 12 bodova daleko od zone baraža.

,,Ima još šest kola do kraja. Prednost jeste velika ali ništa nije gotovo. Nadam se da ćemo u narednim kolima igrati kao i do sada i osvojiti onoliko bodova koliko je dovoljno za opstanak bez baraža."

Sljedeću utakmicu igraju ponovo protiv Jezera u okviru 31.kola, u nedjelju u 16h u Beranama.