Gimnazijalac uspješniji od Jedinstva

Odbojkašice Jedinstva savladane su od strane Gimnazijalca 0:3 (23:25, 19:25, 18:25), u utakmici 16. kola EPCG Superlige.

Aleksandra Popović iz OK Jedinstva saopštila je da su večerašnju utakmicu otvorile relativno dobro, i da nisu dali protivniku da se razigra koliko je htio. Medjutim, dodaje ona, pad koncentracije doveo je do toga da Gimnazijalac osvoji prvi set. Nadali su se preokretu tokom preostala dva seta, ali večeras je ispao takav rezultat, da nijesu mogle da se vrate u kolosjek.

Čestitala je na pobjedi Gimnazijalcu i naglasila da se nadaju dobrom rezultatu u narednom kolu protiv Mediterana iz Budve.

Najefikasnija u gostujućoj ekipi bila je Danijela Kilibarda sa 17 poena, dok su kod domaće ekipe po 8 poena osvojile Naida Hadžibegović i Gordana Madžgalj.