Odbojkaši Jedinstva poraženi od Budućnosti

Odbojkaši Jedinstva poraženi su večeras u gostima od ekipe Budućnost Volley, rezultatom 1:3, u utakmici 8. kola EPCG Superlige.

Odbojkaš Jedinstva, Nikola Đurović, u izjavi za Radio Bijelo Polje je kazao da su utakmicu počeli nesigurno u svakom segmentu.

,,Ta nesigurnost koštala nas je prva dva seta. U trećem setu osjetila se ogromna razlika u energiji što nas je dovelo do vođstva od pet poena u finišu seta, koje smo iskoristili i smanjili set razliku. Četvrti set odlučilo je iskustvo koje je definitivno na strani protivnika, i nijesmo uspjeli da uđemo u egal igru od početka, što je rezultiralo ubjedljivom razlikom na kraju”, istakao je Đurović.

Đurović je naveo da se okreću novoj utakmici koju će igrati protiv Sutjeske u srijedu.

Autorka: Eldina Bećirović