Omladinci Jedinstva France poraženi od Iskre

Omladinci Jedinstva France poraženi su danas na svom terenu od Iskre iz Danilovgrada, rezultatom 1:4, u 13. kolu Omladinske lige Crne Gore.

Gosti su do ubjedljive pobjede došli u poslednjim minutima meča i to golovima Viktora Jovanovića, Pavla Pavićevića, Danila Šćepanovića i Matije Uskokovića.

Jedini pogodak za bjelopoljski tim postigao je kapiten Nihad Balić iz penala.

Trener omladinaca Jedinstva France, Enes Kasumović, kazao je za Radio Bijelo Polje da su danas odigrali jednu veoma jaku utakmicu, ali i istakao da greške iz ovog meča ne smiju ponoviti.

“Sedam minuta do pred kraj meča bilo je neriješeno, a u tom trenutku smo napravili penal i primili gol. Poslije toga ekipa je totalno pala i primili smo još tri gola u nadoknadi. Moramo te greške ispraviti da se ne bi ponavljale u narednim utakmicama”, kazao je Kasumović.

Autorka:Sanja Dulović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE