Fudbaleri Jedinstva ubjedljivi protiv Igala

Fudbaleri Jedinstva pobijedili su danas na svom terenu ekipu Igala, rezultatom 3:0, u utakmici 17. kola Druge crnogorske lige.

Ekipu Jedinstva do pobjede su vodili Ivan Ivanović u petom minutu igre, Žarko Korać zatresao je mreži u 20 minutu, da bi na 3:0 povisio Danis Kolić.

Pomoćni trener fudbalera Jedinstva, Sead Babača, za Radio Bijelo Polje je kazao da je zadovoljan današnjom utakmicom.

,,Odlično smo otvorili utakmicu, rano poveli 2:0 i onda je sve bilo mnogo lakše. U drugom poluvremenu smo odmah dali i treći gol, i ostaje žal što nijesmo još nekoliko puta zatresli mrežu, jer smo to apsolutno zaslužili", istakao je Babača.

Dodao je da je povreda Idrizovića jedino negativno tokom današnjeg meča.

,,Naravno, i bespotrebni parni kartoni koje smo dobili i zbog kojih ćemo biti oslabljeni u narednom kolu", pojasnio je trener.

Autorka: Eldina Bećirović

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.