Večeras na programu dva meča u okviru turnira “Vaso, Šaban, Momo“

U nastavku 1. kola memorijalnog turnira u malom fudbalu “Vaso, Šaban, Momo“ večeras će na poligonu malih sportova u Nikoljcu biti odigrana dva meča.

Za 19 časova zakazan je meč Klub Exit Mojkovac - Sibirska 5 Kolašin, a 45 minuta kasnije sastaju se D.O.O. Baćović - Betis Vraneš.

Podsjetimo, sinoć su odigrana tri meča. U prvom Lozna Mikromont pobijedila je R-Mobile, rezultatom 3:1, Naš dom Simpo i Lješnica odigrali su neriješeno 1:1, a u poslednjoj utakmici  Dream house Kolašin ubjedljivo je slavio protiv ekipe E- Roma, 8:4.

Organizator memorijalnog turnira u malom fudbalu “Vaso, Šaban, Momo“ je Centar za sport i rekreaciju, pokrovitelj je Opština Bijelo Polje, a partner Fudbalski savez Crne Gore, koji će za sve utakmice na turniru delegirati  svoje sudije.

Autorka: Sanja Dulović