Košarkaši Jedinstva poraženi od tivatskog Teoda

Košarkaši Jedinstva poraženi su večeras u gostima od ekipe Teoda, rezultatom 80:95, u zaostalom meču 13. kola crnogorske lige.

Najefikasniji u timu Jedinstva bio je Vuković sa 25 koševa, Drašković je ubacio 18. U pobjedničkom timu istakli su se Kusovac sa 29 postignutih koševa i Vučković sa 24.

Trener košarkaša Jedinstva, Dušan Dubljević, za Radio Bijelo Polje je kazao da su njegovi izabranici bili dobri tokom  prvog poluvremena.

,,Zadnja dva minuta druge četvrtine smo pali, gdje je protivnik bio u prednosti za 9 poena. Dva do tri puta smo se vraćali na sedam do osam razlike, ali nijesmo uspjeli da riješimo rezultat u svoju korist“, istakao je Dubljević.

Dodao je da je večeras igrao mali broj igrača.

,,Vidjela se ta istrošenost u timu, ali momci su večeras pružili svoj maksimum. Mi smo svakako ostvarili svoj cilj zadnjim pobjedama, ali ćemo se i u narednom periodu truditi da sezonu dobro privedemo kraju", zaključuje trener Dubljević.

U narednom kolu košarkaši Jedinstva igraju protiv Studentskog centra iz Podgorice.

Autorka: Eldina Bećirović