Fudbaleri Jedinstva bolji od Igala

Fudbaleri Jedinstva pobijedili su danas na svom terenu ekipu Igala, rezultatom 3:1, u 28. kolu Amplitudo Druge crnogorske lige.

Domaći su poveli u 43. minutu preko Danisa Kolića, ali Igalo je uspjelo da izjedanči u 58. golom Miloša Grbića. Ipak, u 79. minutu igre iz jedanaesterca gol je dao Dražen Ajković i tako ponovo svoji tim doveo do vođstva. Aldin  Mušović u sudijskoj nadokandi vremena svojim golom postavio je krajnji rezultat od 3:1.

Pomoćni trener Jedinstva, Sead Babača, kazao je za Radio Bijelo Polje da su danas zasluženo slavili a svom terenu.

„U utakmici sa puno dobrih akcija i šansi na obje strane, viđena su četiri gola, a moglo ih je biti još. Zaista smo bili bolji i zasluženo smo došli do pobjede“, rekao je Babača.

U narednom kolu, fudbaleri Jedinstva gostuju ekipi Berana.

Autorka: Sanja Dulović