Fudbaleri Jedinstva poraženi od rožajskog Ibra

Fudbaleri Jedinstva poraženi su danas u gostima od rožajskog Ibra, rezultatom 2:0, u 21. kolu Amplitudo Druge crnogorske lige.

Rožajci su poveli u 35. minutu igre, kada je sa bijele tačke bio precizan Bojan Kopitović, a na 2:0 povisio je Ibrahim Murić i to pet minuta prije kraja regularnog dijela meča.

Trener bjelopoljskih fudbalera, Mladen Lambulić, čestitao je ekipi Ibra na pobjedi, koja je, kako je kazao znala da iskoristi greške njegovih izabranika.

„Napravili smo dvije individualne greške, koje je domaćin kaznio golovima.  Ali, uprkos porazu, okrećemo se narednom meču u kojem dočekujemo Grbalj. Moramo analizirati današnje greške, kako se ne bi ponovile“, kazao je šef stručnog štaba Jedinstva za Radio Bijelo Polje.

Podsjetimo, fudbaleri Jedinstva na startu proljećenjeg dijela šampionata ubjedljivo su na svom terenu pobijedili ekipu Berana, rezultatom 3:0.

Nakon 21. kola, Arsenal je prvi na tabeli sa 42 bod.

Kom i Mornar osvojili su 40.. Na četvrtom mjestu je Igalo sa 36, dok je peto Berane sa 30 bodova.

U narednom kolu, 21. marta, sastaće se: Jedinstvo - Grbalj, Kom - Berane, Arsenal - Bokelj, Igalo - Mornar i Ibar - Drezga.

FK Jedinstvo:Džafić, Muzurović (Kolić ), Banda (Balić), Nikolić (Čujović), Mušović (Memčević), Krulanović, Ivanović (Poljak), Ajković, Dacić, Šćekić, Dulović

FK Ibar: Kuč, Hodžić (Muković), Mučalica, Kuč, Bujiša (Dinosha), Kopitović, Damjanović, Huremović, Asanović (Murić), Horiike, Čmajačanin

Autorka: Sanja Dulović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE