Miladinović: Pokušaćemo da se revanširamo za poraz

Odbojkašice Jedinstva poražene su danas u gostima od ekipe Luka Bar, rezultatom 3:1 (25:14, 25:20, 26:28, 25:19), u prvoj polufinalnoj utakmici Kupa Crne Gore.

Favorizovani domaćin je dobro otvorio meč, ubjedljivo dobio prvi set, ali su bjelopoljske odbojkašice u nastavku pružile veći otpor i uspjele da osvoje treći set.

Kapiten Mileva Magdelinić upisala je 18 poena za Jedinstvo, Milena Medenica 7, a Dragana Rakočević 6.

U timu Luke Bar istakla se Dijana Vuković sa 23 poena, Dušanka Petrović sa 20, a Iva Pepđonović 10.

„Osim prvog seta, koji smo odigrali lošije, ostalim dijelom utakmice sam jako zadovoljan. Pružili smo dobar otpor ekipi koja je zaista odlično odigrala i na kraju slavila. Mi ćemo se još bolje pripremiti za naredni meč i  pokušati da se revanširamo“, kazao je za Radio Bijelo Polje trener odbojkašica Jedinstva, Mladen Miladinović.