Ubjedljiva pobjeda odbojkašica Jedinstva

Odbojkašice Jedinstva savladale su večeras u gostima ekipu Morača, rezultatom 3:1 (25:20; 25:16; 23:25; 27:25), u meču 13. kola lige Crne Gore.

Prema riječima trenera odbojkašica Jedinstva, Mladena Miladinovića, njegove izabranice večeras su zasluženo slavile.

,,Ušli smo maksimalno koncentrisani u meč, i prva dva seta odradili dominantno. U trećem setu je došlo do malog opuštanja, što je protivnik iskoristio. Završnicu četvrtog seta odigrali smo hrabro, onako kako i tražim od ekipe“, naveo je Miladinović za Radio Bijelo Polje.

Dodaje da su tokom večerašnjeg meča nadomjestili sve ono što je ekipa propustila u protekle dvije utakmice.

Miladinović je istakao da se sada okreću utakmici polufinala Kupa Crne Gore.

Autorka: Eldina Bećirović