Poraz fudbalera Jedinstva

Fudbaleri Jedinstva poraženi su danas u gostima od ekipe Arsenala, rezultatom 3:2, u 17. kolu Amplitudo Druge crnogorske lige.

Arsenal je poveo u 25. minutom golom Mirka Todorovića. Bjelopoljci su uspjeli da izjednače preko Dražena Ajkovića  u 51, a već u 67. bio je precizan Anton Memčević i tako donio Jedinstvu prednost.

Samo deset minuta kasnije fudbaleri Arsenala golom Pepića su izjednačili na 2:2, da bi u četvrtom minutu sudijske nadoknade Rajko Đorđević donio pobjedu svom timu.

Trener Jedinstva, Seada Babača, kazao je za Radio Bijelo Polje da je današnja utakmica bila puna preokreta, te da im je falilo sreće.

“Promašili smo 4-5 šansi, a protivnik je sva tri gola dao poslije centaršuteva bukvalno sa linije, što je nedopustivo u seniorskom fudbalu. Najgore od svega je što smo treći gol primili 15 sekundi prije kraja utakmice, tako da nijesmo imali vremena da se vratimo u igru”, saopštio je Babača.

Autorka: Sanja Dulović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA  RADIJA BIJELO POLJE