Omladinci Jedinstva remizirali sa Sutjeskom

Omladinci Jedinstva igrali su danas neriješeno na svom na terenu sa ekipom Sutjeske, 2:2, u osmom kolu Prve omladinske fudbalske lige Crne Gore.

Gosti su poveli u 19. minutu golom Igora Pajovića, da bi u 57. povisili na 2:0, kada je precizan bio Momčilo Grbović.

Bjelopoljci su u nastavku meča bili dominantniji, golom Nikole Cvijovića u 62. minutu igre smanjili su razliku na 2:1, da bi osam minuta pred kraj regularnog toka meča izjednačili pogotkom Aldina Mušovića, koji je postavio i konačan rezultat.

Podsjetimo, omladinci Jedinstva su u prošlom kolu savladali na svom terenu ekipu Petrovca, rezultatom 3:0.

Nakon osam odigranih kola, Jedinstvo je šesto na tabeli, sa sedam osvojenih bodova.

Autorka: Sanja Dulović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE