Omonija bolja u prvom duelu, revanš u nedelju u “Nikoljcu”

Odbojkaši Jedinstvo Bemaxa poraženi su na debitantskom nastupu u Ligi šampiona od kiparske Omonije rezultatom 3:0 (25:22, 25:16, 25:15).

Jedinstvo je odlično otvorilo utakmicu, vodili su Bjelopoljci 3:8 na prvom tehničkom tajm autu, međutim iskusniji igrači Omonije uspjeli su do kraja seta da preokrenu i dobiju taj dio igre.

U narednom setu, još pod utiskom izgubljenog prvog seta, odbojkaši Jedinstvo Bemaxa nisu uspjeli da stignu vođstvo Omonije od početka seta, pa je i taj set otišao u korist kiparske ekipe.

Najefikasniji igrač na meču bio je Guzman sa 17 poena, Sidibe je osvojio 11 u ekipi Omonije, dok je kod Jedinstvo Bemaxa najefikasniji bio Jovan Delić sa 11 poena, dok je Slobodan Bojić osvojio 10 poena.

Revanš je na program u nedelju, 22.oktobra u 20 časova, u dvorani “Nikoljac” u Bijelom Polju.

Omonija Nikozija: A. Petrakidis 4, Savidis, S. Petrakidis 7, Guzman 17, Savides, Antoniades, Adamu 1, Aleksiu 4, Ahileos, Papahristodolu, Bagrej 4, Sidibe 11.

Jedinstvo Bemax: Kuburović 1, Vukić, Delić 11, Popović, Kojović, Dizdarević, Bulatović 1, Rudić 2, Bugarin 2, Đuretić 1, Tomić, Magdelinić, Mađunkov 7, Bojić 10.