Remi Jedinstva u nastavku sezone

Nakon dva mjeseca pauze mjeseca izazvane pandemijom korona virusa, futsaleri Jedinstva vratili su se na teren i odigrali danas neriješeno sa ekipom Cattaro 2019, 1:1, u 11. kolu Prve futsal lige.

Ekipa Cattaro povela je golom Luke Vuletića u 16. minutu, da bi Bjelopoljci izjednačili u 39. minutu, kada je precizan bio Petar Gurešić, koji je postavio konačan rezultat.

U izjavi za Radio Bijelo Polje, Gurešić je kazao da je zadovoljan rezultatom, s obzirom da je ovo prva utakimca nakon pauze.

„Imali smo dosta šansi, ali nijesmo uspjeli da ih realizujemo do kraja. Međutim, moramo biti zadovoljni, s obzirom na cjelokupnu situaciju koja je zadesila sve nas, tako da čestitam i ekipi Cattaro na korektnoj i fer igri“, rekao je igrač Jedinstva, Petar Gurešić.

Kako je istakao, odmah se okreću narednoj utakmici.

„U sledećem kolu igramo protiv ekipe Gorštak, mi naravno idemo na pobjedu, ali vidjećemo šta će biti“, kazao je Gurešić.

KMF JEDINSTVO:  Edin Mehović (G),  Nedim Avdić Irfan Ćorović,  Petar Gurešić,   Fahrudin Ćorović,  Elvis Sijarić

CATTARO 2019: Vanja Husar, Nikola Spalević, Luka Vuletić, Ivan Pavićević, Miloš Spalević, Igor Lazarević, Nikola Đapić

Autorka: Sanja Čujović

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE