Sutjeska samo do boda u Radanovićima, Budućnost može do plus tri

Lider od 19 sati igra derbi sa trećeplasiranom Iskrom, koja zaostaje samo tri koraka.

Fudbaleri Sutjeske nisu mogli više od remija u duelu sa posljednjeplasiranim Grbljem (1:1), tako da Budućnost večeras ima šansu da pobjegne na tri boda prednosti, uz meč manje.

Sutjeska je povela golom Boža Markovića, a samo tri minuta kasnije izjednačio je Boban Đoršević.

U 68. minutu poništen je gol Kojaševića, zbog faula nad golmanom Popovićem, uz velike proteste gostiju zbog odluke sudije Savovića.

Zeta je pobijedila OFK Titograd 1:0, a ubjedljiv trijumf ostvario je Rudar u Petrovcu 4:0.

Mali gradski derbi Kom - Podgorica završen je bez pobjednika 1:1.

Rezultati

ZETA - OFK TITOGRAD 1:0 kraj

Đorđije Vukčević 74.

GRBALJ - SUTJESKA 1:1 kraj

Boban Đorđević 54. - Božo Marković 51.

PETROVAC - RUDAR 1:4 kraj

Marko Krasić 20. (penal), Ivan Racković 40, Vule Vujačić 85, Blažo Rajović 89. (autogol)

KOM - PODGORICA 1:1 kraj