Beganović vodio Jedinstvo do pobjede

Košarkaši Jedinstva savladali su večeras ekipu Play off, rezultatom 62:49 (41:30), u trećem kolu Prve juniorske lige.

Već na kraju prvog poluvremena Bjelopoljci su vodili sa 11 poena razlike, a i u nastavku meča su bili bolji od košarkaša Play off-a i obradovali navijače još jednom pobjedom, drugom u dosadašnjem dijelu sezone.

Jedinstvo je do pobjede vodio Ilijaz Beganović sa 18 poena, dok je kod gostiju najbolji bio Nemanja Klikovac sa 15.

Košarkaš bjelopoljskog Jedinstva, Ilijaz Beganović, kazao je za Radio Bijelo Polje da su večeras pokazali kako se igra za svoj tim i grb.

„U prve dvije četvrtine smo bili potpuno dominantni, napravili veliku razliku. Međutim, u trećoj četvrtini došlo je do pada koncentracije, ali smo uspjeli da se vratimo u igru i da meč privedemo kraju u našu korist“, rekao je Beganović.

On se zahvalio treneru Popoviću na podršci, bez koje, kako je rekao, ne bi uspjeli.

Autorka: Sanja Čujović

Foto i auto: Dalibor Rakočević

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA  RADIJA BIJELO POLJE