Ubjedljiva pobjeda bjelopoljskog Jedinstva

Fudbaleri Jedinstva savladali su danas na svom terenu ekipu Otrant Olymipic, rezultatom 3:0 (0:0), u 15. kolu Druge crnogorske lige.

Iako se činilo da će se utakmica u Bijelom Polju završiti bez golova, Jedinstvo je povelo u 77. minutu golom rezerviste Antona Memečvića. Nakon tog gola, Bjelopoljci su imali više odličnih prilika, a na 2:0 povisio je Eniks Kriještorac u 82. minutu igre. Samo jedan minut kasnije, tačku na pobjedu stavio je mladi Milosav Perošević.

Trener Jedinstva, Sead Babača, istakao je da je jako zadovoljan igrom svojih momaka.

„Utakmica je bila jako tvrda sve do 77. minuta, kada smo postigli prvi gol, nakon toga smo bili dominantniji, stvarali šanse, dali još dva gola i ubjedljivo  trijumfovali. Moram priznati da Otrant Olympic, uprkos poziciji na tabeli, ima jako dobru ekipu, itekako znaju da igraju, što su i pokazali danas“, rekao je Babača.

On je istakao da ih očekuju još četiri utakmice u Prvenstvu, kao i dvije u Kupu.

Naime, Bjelopoljci već u srijedu dočekuju prvoligaša, podgoričku Budućnost, u četvrtfinalu Kupa Crne Gore, a trener Babača pozoiva navijače da dođu u što većem broju i podrže fudbalere Jedinstva.

FK Jedinstvo: Džafić, Gordić, Bugarin, Hajrović, Šćepanović, Mušović (Memčević), Vulević (Perošević), Cvijović Đ, Idrizović (Cvijović A), Kriještorac, Banda

FK Otrant Olympic: Mćikukić, Divanović, Ficiq, Ljamović, Ramović, Kurti, Alibegu  (Tafić), Rexhoviq, Rudović, Marković (Matunović), Divanović

Glavni sudija: Branko Odalović, I pomoćnik: Uroš Rašović, II pomoćnik: Vojin Ostojić, Četvrti sudija: Marko Roganović, Kontrolor suđenja: Dejan Pajović, Delegat: Goran Nenadović

Autorka: Sanja Čujović

Foto i auto: Vladimir Jelić

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA  RADIJA BIJELO POLJE