Omladinci Jedinstva preokretom do pobjede

Fudbaleri Jedinstva savladali su danas na svom terenu ekipu Dečića, rezultatom 2:1 (0:1), u 12. kolu Omladinske lige Crne Gore.

Gosti su poveli u 16. minutu golom Abedina Hakšabanovića, zatim su Bjelopoljci izjednačili pogotkom rezerviste Danisa Kolića u 58. minutu, da bi osam minuta prije kraja meča trujumf Jedinstvu donio  Nikola Cvijović.

Igrač bjelopoljskog Jedinstva, Todor Šekularac, kazao je da je današnja pobjeda jako važna za njegov tim.

„Loše smo ušli u utakmicu, rano primili gol. Međutim, u drugom poluvremenu smo bili mnogo bolji, stvarali smo dosta šansi,  vršli pritisak i onda su ta dva gola došla kao nagrada.  Ovo su nam jako važna tri boda u borbi za Play off i čestitam mojim saigračima na borbenosti“, rekao je Šekularac.

On je istakao da ih čeka jako težak raspored.

„Radićemo jako i odgovorno i nadamo se da će nas to dovesti do dobrih rezultata“, dodao je Šekularac.

U 13. kolu omladinci Jedinstva gostuju Budućnosti iz Podgorice.

FK Jedinstvo: Aković, Bahović (Kolić), Božović, Šekularac (Konatar), Perošević (Cvijović), Klapija, Korać (Gojačanin), Šćekić (Mujanović), Čikić, Vlaović (Džogović), Balić (Ćinćur)

FK Dečić: Krnić, Lukačević, Ivezić, Adžović (Orahovac), Dedvukaj (Rudan), Gjolaj, Hakšabanović (Đokić), Đeljević, Adžović, Ćorović, Mustagrudić

Sudija: Aleksandar Šćekić, pomoćnik 1: Dejan Cimbaljević, pomoćnik 2: Nikoleta Obradović

Autorka: Sanja Čujović

Foto i auto: Dalibor Rakočević

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA  RADIJA BIJELO POLJE