Gimnazijalci najbolji u odbojci na državnom prvenstvu

Učenici Gimnazije ,,Miloje Dobrasinovic" osvajanjem prvog mjesta na Školskim sportskim igrama u odbojci, stekli su pravo učešća na Svjetskom školskom prvenstvu.

Kako je za Radio Bijelo Polje saopštila profesorica fizičkog vaspitanja Jasminka Međedović, ostvareni rezultat plod je zajedničkog rada sa jednom od uspješnijih generacija te vaspitno-obrazovne ustanove.

,,Učenici naše škole ostvarili su ubjedljive pobjede rezultatom 2:0 u setovima protiv ekipe iz Bara, i Nikšića.Tako se nakon tri godine učesća na državnom prvenstvu pehar nasao u ruke učenika naše škole, a isti ćemo posvetiti našem bivšem učeniku, pokojnom Martinu Šćekiću”, istakla je Međedović.

Ona je podsjetila da učenici ove škole sjutra učestvuju na državnom prvenstvu u atletici.

,,Oni će sjutra još jednom pokazati ono najbolje, i nadamo se prošlogodišnjem uspjehu i osvajanju prvog mjesta u ekipnoj konkurenciji”, navodi Međedović.

Autorka: Eldina Bećirović

Foto: Gimnazija ,,Miloje Dobrašinović“

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA  SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE