Omladinska liga: Fudbaleri Jedinstva pretrpjeli novi poraz

Pred oko 100 gledalaca na gradskom stadionu ,omladinci fudbalskog kluba „Jedinstvo“ poraženi su od ekipe Mladosti iz Lješkopolja rezultatom 2:0, u meču četvrtog kola Plej-ofa grupe A, u kojoj se takmiči osam najboljih omladinskih timova u našoj državi.

Golove za goste postigli su: Vuk Dapčević glavom u 77. i Pavle Turković u 80.minutu.

Trener domaćih, Sead Babača, kazao je za naš Radio da je ova utakmica bila jedna od najlošijih mečeva njegove ekipe u ovoj sezoni.

„Ova pauza od dvije nedjelje, umjesto da nam je prijala, da se oporavimo i da nam se neki igrači vrate i priključe. Ali izgleda da se nisu dovoljno oporavili, nisu nam dali neku dodatnu energiju. Naprotiv, bili smo totalno bez energije, imali smo jednu šansu kod rezultata 0:0, ali je nismo iskoristili. Čestitam gostima na dobroj partiji, danas su zasluženo slavili“ rekao je Babača.

Trener gostiju, Igor Lukovac, kazao je za Radio Bijelo Polje da je njegov tim  potpuno zasluženo došao do tri boda.

„Odigrali smo danas jednu dobru utakmicu, smatram da smo za ovih 90 minuta bili bolji makar za ova dva gola. Stvorili smo još par prilika, koje nažalost nismo iskoristili. Naišli smo na jednu čvrstu i organizovanu ekipu Jedinstva, koja je pružila dosta jak otpor, ali smo danas ipak mi bili bolji“ zaključio je trener Lukovac.

Nakon četiri kola u Plej-ofu, Bjelopoljci zauzimaju osmo mjesto sa 11 bodova, bodovi su prepolovljeni nakon regularnog dijela sezone.

U sljedećem kolu izabranici Seada Babače gostuju na Zlatici, ekipi Koma. Meč je na programu u subotu.

Žute kartone na današnjem meču zaradili su: Stefan Božović i Milisav Perošević, obojica iz redova domaćih.

FK „Jedinstvo“: Rijad Džafić(G), Mladen Šutović(C)(od 83.minuta Mihailo Knežević Gojačanin), Kenan Hadžibegović, Stefan Božović, Milisav Perošević, Filip Obradović, Stefan Vlaović(od 68. Demir Kanalić), Aldin Klapija, Igor Mrdak(od 58. Nikola Nedović), Todor Šekularac(od 78. Alen Redžepagić), Mensur Ramović(od 46. Đorđije Cvijović) Trener: Sead Babača.

FK „Mladost Lješkopolje“: Gavrilo Jovanović(G), Kenan Nikočević, Andrej Bajović(od 86.minuta Viktor Pavićević), Petar Prelević(C), Marko Radunović(od 76. Boško Brković),Nemanja Božović, Nikola Ukšanović, Marko Vujačić(od 76. Bojan Vučinić), Lazar Stijepović(od 17. Pavle Turković), Balša Bojanović(od 55. Vuk Dapčević), Ljubomir Pejović Trener: Igor Lukovac.

Glavni sudija: Mladen Knežević, prvi pomoćnik: Jovan Došljak, drugi pomoćnik: Nikoleta Obradović.

Autor i foto: Bojan Šutović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE