Omladinska liga: Fudbaleri Jedinstva poraženi u gostima od ekipe Budućnosti

Omladinci fudbalskog kluba "Jedinstvo" poraženi su danas u gostima od ekipe Budućnosti rezultatom 6:0, u meču prvog kola Play off-a Grupe A, u kojoj igra najboljih osam omladinskih timova u Crnoj Gori.

Domaći su već u prvom poluvremenu postigli tri pogotka, da bi u drugom poluvremenu nastavili sa napadima i postigli jos tri gola za konačnih 6:0.

Strijelci za domaće bili su: autogol Bahović u 26.minutu, Maraš u 34. ,Ognjen Obradović u 43. ,Gluščević u 55. ,Mrvaljević 65. i 79. minutu.

Žute kartone na meču dobili su: Todor Šekularac i Stefan Božovič, obojica iz redova gostiju.

"Nažalost danas nismo mogli da pariramo veoma jakom protivniku. Nedostajalo nam je nekoliko važnih igrača, od kojih je nekoliko priključeno prvom timu, dok su dvojica povrijeđena. Potrudićemo se da što prije zaboravimo ovaj poraz. Prva prilika da ispravimo stvari biće meč protiv Titograda, u kojem ćemo sigurno dati sve od sebe da dođemo do pozitivnog rezultata" kazao je za Radio Bijelo Polje, kapiten Jedinstva, Mladen Šutović.

Izabranici Seada Babače, u sledećem kolu dočekuju ekipu Titograda. Taj meč na programu je u subotu.

FK "Budućnost" : Petar Radulović, Nemanja Đurović, Andrija Gluščević, Igor Kukuličić(od 56.minuta Ivan Bojović), Ognjen Obradović, Petar Vukčević (od 64.minuta Marko Mrvaljević), Aleksa Maraš(od 71.minuta Vuk Striković) , Bojan Roganović, Abdel Osmanović, Omar Šabotić (od 75.minuta Luka Krkeljić) , Petar Vukčević.

FK "Jedinstvo: Rijad Džafić, Mladen Šutović, Demir Kanalić (od 68.minuta Igor Mrdak), Mensur Ramović (od 57.minuta Milan Janković), Stefan Vlaović (od 85.minuta Alen Redžepagić), Todor Šekularac, Adis Bahović, Stefan Božović, Filip Obradović, Đorđije Cvijović (od 46.minuta Nikola Ćinćur), Aldin Klapija (od 79.minuta Mihailo Knežević-Gojačanin).

Glavni sudija: Branko Odalović, prvi pomoćnik: Igor Tomašević, drugi pomoćnik: Nikola Nikolić.

Autor: Bojan Šutović

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE