Prebiračević:Vjerujem u moju ekipu i pored poraza od Budućnosti

Odbojkaši Jedinstva Franca poraženi od ekipe Budućnosti rezultatom 3:0 (25:22, 25:21,25:19) u derbiju 11. kola Prve lige. Izabranici Balše Radulovića prvi set su riješili u svoju korist rezultatom 25:22.

U drugom setu koji je bio neizvjesan, domaći su osvojili rezultatom 25:21.

Na početku trećeg seta ekipa Budućnosti je povela i tu prednost sačuvala do kraja, da bi krajnji rezultat bio 25:19 i ukupnih 3:0 u setovima.

Trener Jedinstva Franca, Darko Prebiračević, kazao je za Radio Bijelo Polje da je glavni razlog poraza emotivno pražnjenje njegovog tima nakon plasmana u finale Kupa.

"Večeras smo odigrali prilično lošu utakmicu, mislim da za to postoje neki razlozi, tokom sedmice smo imali dosta bolesnih igrača, pa se to odrazilo na trening i našu igru. Nijedan poraz sigurno nije prijatan, ali nastavljamo dalje sa radom i spremamo se za završnicu prvenstva i Kupa. Ja vjerujem u moju ekipu, znam da će biti najbolji kad bude najpotrebnije i najbitnije" zaključio je Prebiračević.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Srećko Ristić sa 18 poena, Nemanja Peruničić je upisao osam, dok je Pavićević dodao sedam.

Kod gostiju istakao se Kirilo Kločko sa 11 poena, dok je Nemanja Dukić dodao osam. Nakon ovog kola, poznate su pozicije timova pred Play off, Podgoričani su sigurno drugi, dok su izabranici Darka Prebiračevića obezbijedili treće mjesto.

U sledećem kolu, odbojkaši Jedinstva igraju protiv ekipe Volley Star.

OK ,,Budućnost Capital Plaza": Danilo Dubak, Srećko Ristić, Aldin Oković, Nemanja Peruničić, Nikola Radović, Benjamin Hadžisalihović, Ivan Vlahović, Miodrag Jelić, Blažo Milić, Đorđe Jovović, Bojan Radović, Milutin Pavićević. Trener: Balša Radulović.

OK ,,Jedinstvo Franca": Strahinja Kuburović, Matija Ćinćur, Damir Banda, Ljubomir Popović, Igor Kojović, Kyrylo Klochko, Balša Bulatović, Vladan Rudić, Luka Bulatović, Stefan Bugarin, Marko Tomić, Ivan Andonov, Nemanja Dukić. Trener Darko Prebiračević.

Sudije: Milorad Delić, Dragana Vučinić.

Autor: Bojan Šutović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE