Ništa od finala, mlade "ajkule" podbacile u meču sa Srbijom, večeras za bronzu sa Italijom

Mlade "ajkule" nisu uspjele da se plasiraju u finale Svjetskog prvenstva koje se održava u Argentini pošto su u polufinalu poražene od Srbije 13:9 (6:0, 2:2, 1:3, 4:4).

Preostaje im borba za bronzu , večeras od 23h, a rival je Italija koja je u drugom polufinalnom duelu poražena od Mađarske 18:15.

Mlade „ajkule“ su utakmicu počele veoma loše, bez postignutog gol u prvoj četvrtini dok je Srbija dala šest. U jednom trenutku je bilo  čak 8:0 za Srbiju. Crna Gora je prvi gol postigla tek sredinom druge četvrtine a toliki zaostatak nije bilo moguće nadoknaditi.

Strahinja Gojković je postigao šest golova, Srđan Janović dva, a Ivan Marković jedan za našu selekciju.

U finalu SP igraće Srbija i Mađarska, meč se igra u srijedu od 1.30h. Jedan od sudija finala biće naš Božo Đurašković.