Omladinska liga: Fudbaleri Jedinstva savladali Ibar

Fudbaleri Jedinstva savladali su  danas u gostima ekipu Ibra, rezultatom 3:2, u utakmici 12. kola Grupe B lige Crne Gore.

Bjelopoljci su meč otvorili dobro preko Vidoja Sredojevića, da bi kasnije Vasilije Brajić postigao rezultat 2:0.

Trener fudbalera Jedinstva, Željka Radanović, za Radio Bijelo Polje je kazala da su tokom poluvremena imali odličan rezultat.

,,U drugom poluvremenu ušli smo u konfuziju i imali pad koncentracije, i na greškama primili dva gola. Timskim duhom i odličnom igrom u zadnjim minutima meča preokrenuli smo rezultat u svoju korist, preko Mihaila Nedića, koji je pogodio gol sa 20 metara“, naglasila je Radanović.

Dodala je da je ponosna na momke, i na dobro prikazanoj igri.

,,Veoma važna tri boda za nas, okrećemo se već narednom meču protiv Petrovca“, istakla je Radanović.

Autorka: Eldina Bećirović