1.FSL: Jedinstvo poraženo minimalnim rezultatom

U derbiju sjevera 16. kola Prve crnogorske futsal lige fudbaleri KF Jedinstva poraženi su večeras na svom terenu od ekipe Brskova, minimalnim rezultatom 0:1.

Nijesu Bjelopoljci uspjeli da savladaju trećeplasirano Brskovo. U poslednjem minutu igre primili su gol i tako poklonili bodove timu iz Mojkovca. Utakmicu je golom u 40. minutu riješio Mileta Vučetić.

Iako su fudbaleri KF Jedinstva ostali bez pobjede, ljubitelji malog fudbala uživali su večeras u sjajnom meču, jednom od boljih u dosadašnjem dijelu prvenstva. Sjajne akcije, bravure golmana obje ekipe dizale su publiku na noge, a igrači su ostavili srce na terenu.

KF Jedinstvo nakon 16. kola peto je na tabeli, sa 26 osvojena boda.

KF Jedinstvo: Živković, Hasanović, Palević, E. Ćorović, Popović, Obradović, Ljuca, Bojanović, A. Ćorović, F. Ćorović, Mugoša,  Dubak,

KMF Brskovo: Vučetić, Tomović , Ćorić, Radulović, Vidaković, Ćorić, Minić, Radonjić, Ivanović,  Zindović, Pandurica, Vučetić

Autorka i foto: Sanja Čujović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE