Lokalni vozovi ovog jutra saobraćaju po redu vožnje, dok je međunarodni kasnio oko dva sata, saopštili su sa bjelopoljske željezničke stanice.
Zbog planiranih radova na elektro mreži, bez struje će danas do 15 sati ostati Livadice – Čeoče,Zaton 2, Klinac i Muslići, a do 16 sati Prijelozi - Nanići, Zakom, Dobrakovo, Njegnjevo i Sutivan, saopšteno je iz CEDIS-a.
Vodosnabdijevanje u gradu i prigradskim naseljima danas je uredno, za sada nema planiranih radova na mreži, niti najavljenih isključenja, saopštili su iz Vodovoda Bistrica.
U većem dijelu zemlje saobraća se po suvim kolovozima i uz dobru vidljivost. .Duž klisura i usjeka skrećemo pažnju na moguće sitnije odrone. Savjetujemo opreznu vožnju prilagodjenu vremenskim i saobraćajnim uslovima.
U većem dijelu zemlje saobraća se po suvim kolovozima .Duž klisura i usjeka skrećemo pažnju na moguće sitnije odrone.Jutarnja magla mjestimično smanjuje vidljivost u sjevernim predjelima.Savjetujemo opreznu vožnju prilagodjenu vremenskim i saobraćajnim uslovima.
Na magistralnom putu M-2 dionica Ribarevine-Poda i Poda-Berane saobraćaj se do 30. septembra obustavlja za sve vrste vozila u terminima od9 do 12 i od 15 do 19 sati.
Zbog izvodjenja radova na rekonstrukciji saobraćajnice Petnjica-Bioča odobrava se promjena režima saobraćaja sa dvosmjernog na naizmjenično odvijanje saobraćaja kao i povremenu totalnu obustavu saobraćaja ne dužu od 60 minuta na mjestima izvodjenja radova do 30.septembra.
Do kraja mjeseca odobrava se promjena režima saobraćaja sa dvosmjernog na naizmjenično odvijanje saobraćaja, zbog radova, na magistralnom putu M-2 dionica Lepenac-Ribarevina.
Sunčano. Na sjeveru po kotlinama moguća kratkotrajno magla. Vjetar mjestimično umjeren do jak sjevernih smjerova. Najviša dnevna temperatura vazduha od 14 do 29 stepeni.