Rukometaši Jedinstva poraženi od Budvanske rivijere

Rukometaši Jedinstva poraženi su večeras u gostima od Budvanske rivijere, rezultatom 34:31 (15:15), u 5. kolu Prve crnogorske lige.

U ekipi bjelopoljskog Jedinstva najefikasniji je bio Edvin Kučević sa osam golova, istakao se i Bojan Varagić sa sedam, a bolji od ostalih bio je Danilo Joksimović, koji je šest puta zatresao mrežu domaćina.

Trener rukometaša Jedinstva, Evelin Hasanović, kazao je za Radio Bijelo Polje da je zadovoljan večerašnjom igrom svojih momaka, uprkos porazu.

„Odigrali smo jako kvalitetan meč, na poluvremenu bili u egalu, a do 55. minuta igrali gol za gol. I bez obzira na to što nijesmo ostvarili večeras dva boda, smatram ovo dobrim rezultatom“, kazao je Hasanović.

U dosadašnjem dijelu sezone Bjelopoljci su ostvarili samo jedan trijumf i to u prošlom kolu, kada su na svom terenu savladali ekipu Berana.

Autorka: Sanja Duović