Bjelopoljcima komšijski derbi

Futsaleri Jedinstva savladali su danas u gostima ekipu Berana 2:1, u 6. kolu Prve crnogorske futsal lige.

Beranci su poveli već u 4. minutu autogolom Fahrudina Ćorovića, ali je Almir Ćorović golom u 32. minutu uspio da izjednači. Pobjedu Bjelopoljcima donio je Danilo Palević, koji je mrežu protivnika pogodio u 38. minutu i tako postavio konačni rezultat.

Trener i igrač, Eldin Ćorović, čestitao je svojim momcima na borbenošću i zalaganju, ističući da nije bilo lako igrati protiv ekipe Berana.

„U prvom poluvremenu smo jako nesigurno igrali, što dokazuje i  taj autogol. Međutim, već u drugom smo se konsolidovali i igrači su ispoštovali dogovor iz svlačionice. Uspjeli smo da preokrenemo rezultat u našu korist i tako dođemo do jako važne pobjede“, kazao je Ćorović, zahvaljujući domaćinima na korektnoj i fer igri.

Ćorović, koji inače nastupa i za reprezentaciju Crne Gore, kazao je da u sledećem kolu, u nedjelju 28. oktobra,  dočekuju ekipu KMF “Mirabile moda“.

KMF JEDINSTVO: Hasanović, Ljuca, Kajević, Palević, A. Ćorović, Gačević, E. Ćorović, F. Ćorović, I. Ćorović

KMF OFK BERANE: Agović, Novović, Lutovac,  Kuč,  Dubak, Bolević, A. Bojović, Milanović, V.Bojović,  Ćojbašić

Autorka: Sanja Čujović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE