Fudbaleri Jedinstva odigrali neriješeno sa Bokeljom

Fudbaleri Jedinstva odigrali su juče na svom terenu meč bez golova sa ekipom Bokelja, u okviru vanrednog 5. kola Druge lige.

Mladost Lješkopolje savladala Berane sa 2:1, čime su se izjednačili na liderskoj poziciji sa Bokeljom. Mladost je do treće pobjede u dosadašnjih pet kola došla golovima Luke Tiodorovića iz jedanaesterca u 20. minutu i Ivana Bulatovića u 46. minutu. Pogodak za goste postigao je Nemanja Tmušić desetak minuta prije kraja meča.

Trijumf je upisao i Arsenal, koji je sa 1:0 slavio protiv Koma. Jedini gol na utakmici postigao je Matija Vujović u 78. minutu.

U 5. kolu do pobjede je došlo i Igalo. Finalista Kupa golovima Nemanje Vlahovića i Žarka Vilotijevića savladao je Dečić u Tuzima – 2:0.

U duelu Otranta i Jezera u Ulcinju nije bilo pobjednika – 1:1. Poveo je domaćin preko Dragana Nikolića u 32. minutu, a izjednačio je Vuk Milačić u 55.