Fudbaleri Jedinstva poraženi u Igalu

Fudbaleri Jedinstva poraženi su na gostovanju od ekipe Igala sa 1:0, u 4. kolu Druge lige. Meč je odlučen u 8. minutu, kada je nakon centaršuta Pavićevića, Šćepanović zatresao mrežu svog gola.

U derbiju kola Bokelj je savladao Mladost Lješkopolje sa 4:2. Domaćin je na stadionu pod Vrmcem poveo u 15. minutu pogotkom Klikovca, dok je izjednačenje gostima iz Podgorice donio Ivanović autogolom u 32. minutu.Bokelj je do novog vođstva poveo Todorović, koji je bio precizan sa bijele tačke u 50. minutu. Mladost je uzvratila u 64, kada je mrežu Kotorana zatresao Seratlić. Ipak, Bokelj preko Pepića do kraja meča još dva puta pogađao metu, u 77. i 89. minutu.

Uzbudljivo je bilo na Zlatici, gdje su Kom i Otrant remizirali – 2:2. Divanović je 15. minutu pogodio za 0:1, dok je izjednačio Dedić u 40. iz jedanaesterca. Golova nije bilo sve do sudijske nadoknade drugog poluvremena, kada je prvo Dabetić bio precizan za Kom u 93. minutu, a onda na drugoj strani i Rudović u 95. za konačnih 2:2.

Arsenal je sa 2:0 došao do tri boda na gostovanju Beranama, dok je Jezero nakon preokreta savladalo Dečić – 2:1.