Atletičarima Gimnazije ,,Miloje Dobrašinović" prvo mjesto na takmičenju u Baru

Atletska grupa Gimnazije ,,Miloje Dobrašinović", osvojila je prvo mjesto na danas održanom državnom prvenstvu u atletici, koje je održano u Baru.

Gimnazijalci, pod mentorstvom Jasmine Međedović, do uspjeha su došli ubjedljivim pobjedama u šest od sedam disciplina, što do sada nije zabilježeno na školskim takmičenjima.

Zlatne medalje osvojili su: Edin Erović 100m; Boris Vujošević 400m; Anes Kolić 1000m; vis- Dado Sadiković; dalj- Matija Radović; štafeta 4x100m (Erović, Radović, Vujošević, Sadiković).

Zapažen rezultat ostvarila je i Elma Spahić koja je osvojila drugo mjesto u disciplini bacanja kugle.

Doprinos u ostvarenim rezultatima dao je i Danko Femić koji je kao član ekipe učestvovao na regionalnom i opštinskom takmičenju.

Ovim velikim rezultatom - osvajanjem prvog mjesta na državnom školskom prvenstvu, atletičari su stekli pravo nastupa na školskom svjetskom prvenstvu koje će ove godine biti održano u Kataru.

Saopštenje i foto: Atletska grupa Gimnazije

Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE