Pobjeda Jedinstva za kraj prvog dijela sezone

Omladinci Jedinstva pobijedili su danas u gostima ekipu Petrovca, rezultatom 1:2, u 14. kolu Grupe A Omladinske lige Crne Gore.

Petrovac je poveo u 14. minutu golom Bogdana Jošanovića. U 82. minutu igre Bjelopoljci su izjednačili preko Tarika Čikića, a pobjedu plavo-bijelima donio je Aldin Mušović u drugom minutu sudijske nadoknade.

Bjelopoljci su današnjom pobjedom završili prvi dio sezone, a trener Enes Kasumović kazao je za Radio Bijelo Polje da je ponosan na svoje momke, koji su danas pružili sjajnu partiju.

“Cijelu utakmicu smo igrali u jakom ritmu,  koji smo diktirali tračanjem i kolektivnom igrom. Na kraju nam se to isplatilo, a Čikić i Mušović su nas sjajnim golovima doveli do trijumfa”, rekao je Kasumović.

Autorka: Sanja Dulović