Gol Cvijovića za pobjedu Jedinstva

Omladinci bjelopoljskog Jedinstva pobijedili su danas u gostima ekipu Igala, rezultatom 1:0, u 7. kolu grupe B Omladinske lige Crne Gore.

Strijelac jedinog pogotka bio je Andrej Cvijović, koji je golom u 74. minutu igre donio pobjedu Bjelopoljcima.

Trener omladinaca Jedinstva, Enes Kasumović, kazao je za Radio Bijelo Polje da je ponosan na svoje momke koji su i danas igrali odlično.

„Iako smo igrali bez nekoliko glavnih igrača, uspjeli smo da nametnemo naš tempo, bili smo dominantniji na terenu i pogotkom sjajnog Cvijovića uspjeli da trijumfujemo.       Siguran sam da ćemo i u nastavku takmičenja opravdati prvo mjesto na tabeli, koje  bez dileme zaslužujemo“, istakao je Kasumović i čestitao domaćinu na fer plej igri.

Podsjetimo, Bjelopoljci su u prošlom kolu u komšijskom derbiju savldali  ekipu Berana, rezultatom 5:0.

Autorka: Sanja Čujović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE