Odbojkašice Jedinstva Franca poražene od aktuelnog šampiona Crne Gore

Odbojkašice Jedinstva Franca poražene su sinoć u SC „Nikoljac“ od ekipe Luka Bar, rezultatom 0:3 (11:25 22:25 14:25), u 9. kolu Prve ženske lige Crne Gore.

Najbolja u timu Bjelopoljki bila je Naida Hadžibegović sa osam poena, a pratila je Milena Medenica sa pet.

U pobjedničkoj ekipi najefikasnija je bila Dušanka Petrović sa 14, dok je Dijana Vukovića postigla 13.

Odbojkašice Jedinstva Franca nijesu uspjele da savladaju aktulenog šampiona Crne Gore, a prema riječima trenera Mladena Miladinovića, znali su da će ovo biti težak meč.

„Imali smo volju i želju, ali to nije bilo dovoljno da savladamo kvalitetniju ekipu Luke Bar. Samo u drugom setu smo uspjeli da budemo dostojan protivnik i upravo taj set treba da nam bude vodič za nastavak sezone“, rekao je Miladinović.

Sledećeg vikenda Bjelopoljke igraju utakmicu šesnaestine finala Kupa Crne Gore i to protiv odbojkašica iz Herceg Novog.

Autorka: Sanja Čujović

Foto i audio: Dalibor Rakočević

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE