Šesti poraz rukometaša Jedinstva

Rukometaši Jedinstva poraženi su večeras od Komova, rezultatom 22:28 (12:10), u 9. kolu Prve crnogorske lige.

Bjelopoljci su u prvom poluvremenu uspjeli da nadigraju jaču ekipu Komova, ali to ipak nije bilo dovoljno. Rukometaši Komova u nastavku meča zaigrali su bolje i okrenuli utakmicu u svoju korist.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Nemanja Marsenić sa 11 golova, dok je najbolji kod Bjelopoljaca bio Marko Tomović sa pet.

„Prvo poluvrijeme smo odlično odigrali, međutim, u drugom smo imali dosta grešaka, zatim je uslijedila i povreda Folića i sve to je uslovilo da večeras izgubimo šest razlike“, kazao je za Radio Bijelo Polje trener rukometaša Jedinstva, Radoje Lekić.

Ovo je Bjelopoljcima šesti poraz ove sezone, a već narednog vikenda ih očekuje važan meč sa ekipom Budve.

RK Jedinstvo: Ljaljević, Lutovac, Folić, Vojinović, Femić, Kučević, Marković, Dobrović, Zonjić, Varagić, Jelić, Trivić, Tomović, Joksimović

RK Komovi: Lalević, Kastratović A, Stojanović, Grubenić, Milović, Račić, Danić, Radojević, Elezović, Marsenić, Vojvodić, Kastratović V, Vučević, Kastratović M

Autorka: Sanja Čujović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE