Mušović donio pobjedu Jedinstvu

Omladinci Jedinstva ubjedljivo su pobijedili danas na svom terenu ekipu Berana, rezultatom 3:0, u 14. kolu Omladinske lige Crne Gore.

Sjajni Aldin Mušović dva puta je zatresao mrežu gostiju, u 54. i 80. minutu, a precizan je bio i Danis Kolić, koji je postigao gol u 66. minutu igre.

Trener Bjelopoljaca, Enes Kasumović, čestitao je svojim momcima na pobjedi i istakao da je Berane uvijek nelagodan protivnik, bez obzira što su u donjem dijelu tabele.

„Jako kvalitetna utakmica, u prvom poluvremenu bili smo donekle izjednačeni, da bi u drugom do izražaja došla naša spremnost, bili smo dominantniji na terenu i za manje od 30 minuta uspjeli smo da postignemo tri gola“, rekao je Kasumović.

Do kraja jesenjeg dijela sezone omladincima Jedinstva preostaje još jedan meč.

„Sledećeg vikenda igramo u Pljevljima protiv Rudara, idemo na pobjedu i nadam se da ćemo trijumfovom okončati ovaj dio sezone“, kazao je trener.

FK Jedinstvo: Aković, Kolić (Džogović), Božović, Šekularac, Perošević (Mušović), Klapija (Kanalić), Korać (Cvijović)

FK Berane: Dobrašinović, Dević D (Dević L), Uković, Đurašković (Pešić), Međedović, Dobrašinović (Babić), Mitrović (Ralević), Janković, Marsenić, Obadović (Dašić), Pešić

Autorka: Sanja Čujović

Foto i audio: Dalibor Rakočević

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE