Jedinstvo remiziralo sa Dečićem

Fudbaleri Jedinstva odigrali su danas neriješeno sa Dečićem, 2:2, u 18. kolu Druge crnogorske lige.

Dečić je poveo u 15. minutu preko Radoša Dedića, da bi četiri minuta prije kraja prvog poluvremena Jedinstvo izjednačilo golom Dragana Nikolića. Tuzanima nije puno trebalo da opet dođu u vođstvo, Kristijan Vulaj povisio je na 2:1 u 57. minutu, ali Bjelopoljci su ipak uspjeli da remiziraju i to u 70. minutu, kada je precizan bio Vuk Vulević.

Trener Jedinstva, Sead Babača, kazao je za Radio Bijelo Polje da su nadigrali favorizovanog domaćina u svim segmentima igre.

„Odigrali smo odličan meč i zaista ostaje žal sto nijesmo osvojili sva tri boda, jer smo ih apsolutno zaslužili“, rekao je Babača.

On je istakao da se odmah okreću revanšu Kupa Crne Gore, koji igraju u srijedu protiv Budućnosti.

FK Jedinstvo: Džafić, Muzurović, Vulević (Drašković), Kriještorac (Ramović), Cvijović, Bugarin, Idrizović, Hajrović, Banda, Nikolić (Memčević), Gordić

FK Dečić: Velimirović, Prenkočević, Dresaj, Ujkaj (Krkanović), Mijušković, Pepić, Tući (Božović), Dedić, Camaj, Lulgjuraj, Vulaj

Autorka: Sanja Čujović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA  RADIJA BIJELO POLJE